INFORMAČNÍ SERVIS JIHOČESKÝCH INFORMAČNÍCH CENTER PRO MLÁDEŽ
Tipy pro volný čas 38. týden 14. 9. – 20. 9. 2020
ICM Č. Budějovice, ICM Č. Krumlov, ICM J. Hradec, ICM Prachatice
ČESKOBUDĚJOVICKO
12.5.2020 | 17.1.2021 | KOUZLO SBĚRATELSTVÍ – výstava Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích |
25.5.2020 | 31.1.2021 | MEZIPRŮZKUMY Alšova jihočeská galerie, Hluboká nad Vltavou |
26.5.2020 | 3.1.2021 | LANNA – MONUMENTY STOLETÍ – výstava Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích |
1.6.2020 | 30.9.2020 | UMĚNÍ VE MĚSTĚ České Budějovice |
3.6.2020 | 30.9.2020 | PETR NIKL – Z JEDNÉ VODY NAČISTO – obrazy Galerie R2020, Panská, České Budějovice |
10.8.2020 | 27.9.2020 | EXPO TÝN ’20 – výstava Městská galerie Týn nad Vltavou |
10.9.2020 | 11.10.2020 | 10:00 PETR HÁJEK ARCHITEKTI – PRINCIPY – výstava Galerie současného umění, České Budějovice |
14.9.2020 | 18:00 LENOŠKA IVA ŠMOLDASE S HOSTEM RADŮZOU MDK Sokolovna, Týn nad Vltavou | |
14.9.2020 | 19:00 KLÍČE ODNIKUD – TANEČNÍ DIVADLO PETRA ZUSKY Divadelní sál DK Metropol, České Budějovice | |
15.9.2020 | 19:00 HLASOPLET Malá scéna DK Metropol, České Budějovice | |
15.9.2020 | 19:00 PRAGUE CELLO QUARTET – BROADWAY TOUR Divadelní sál DK Metropol, České Budějovice | |
15.9.2020 | 20:30 LISTOVÁNÍ.CZ: ŠPEKY (ROB GRANT) Malé divadlo, České Budějovice | |
16.9.2020 | 16:30 ZA TAJEMSTVÍM ČESKOBUDĚJOVICKÝCH KUPOLÍ Jihočeská vědecká knihovna, České Budějovice | |
16.9.2020 | 30.10.2020 | PETR LUNDÁK: PŘÍBĚHY LUCIE – výstava Galerie Nahoře, České Budějovice |
15.9.2020 | 18:00 KALEIDOSCOPE – CIRK LA PUTYKA Výměník 1, České Budějovice | |
16.9.2020 | 20:00 PETR SOUKUP – SRDCE V KALHOTÁCH 2020 Horká Vana, České Budějovice | |
16.9.2020 | 20.9.2020 | XVII.MFF – VODA MOŘE OCEÁNY 2020 KC Panorama, Hluboká nad Vltavou |
17.9.2020 | 12:00 MIMOŘÁDNÉ PROHLÍDKY VALDŠTEJNSKÉHO APARTMÁ ZÁMKU Zámek Hluboká nad Vltavou | |
17.9.2020 | 17:00 ZAPRÁŠENÉ VZPOMÍNKY NA HLUBOKOU Jihočeská vědecká knihovna, České Budějovice | |
17.9.2020 | 18:00 HARLEJ: 25 LET TOUR – HOST JAKSI TAKSI Letní kino Háječek, České Budějovice | |
17.9.2020 | 18:00 LÉTO S VELBLOUDEM – COLECTIV Letní scéna KD Slavie, České Budějovice | |
17.9.2020 | 19:00 PETR HAPKA A JEHO POTMĚŠILÍ HOSTÉ Společenský sál, DK Metropol, České Budějovice | |
17.9.2020 | 19:00 LACO DEZCI & CELULA NEW YORK Hotel Rezidence Nové Hrady | |
17.9.2020 | 19:30 DEBATA / MIKROKOSMOS A UMĚNÍ Na Půdě, Jihočeské divadlo, České Budějovice | |
18.9.2020 | 16:00 ŠTÍSTKO A POUPĚNKA – AŤ ŽIJÍ POHÁDKY Společenský sál, DK Metropol, české Budějovice | |
18.9.2020 | 18:00 LÉTO S VELBLOUDEM – DELUSION Letní scéna KD Slavie, České Budějovice | |
18.9.2020 | 19:00 MENDÍK – koncert smíšeného pěveckého sboru Kostel navštívení Panny Marie, Borovany | |
18.9.2020 | 19.9.2020 | BAMBIFEST – přehlídka činností dětských spolků a organizací Areál u Sportovní haly, České Budějovice |
18.9.2020 | 19.9.2020 | BURČÁKOVÉ VÍKENDY Nábřeží u starého mostu, Týn nad Vltavou |
19.9.2020 | 7:00VETERAN RALLYE KŘIVONOSKA 2020 Kemp Křivonoska | |
19.9.2020 | 10:00 BUDĚJOVICKÝ WESTERN Sokolský ostrov, České Budějovice | |
19.9.2020 | 10:45, 13:15 DĚTSKÉ PROHLÍDKY PRO DETEKTIVY I KUCHAŘE NA ZÁMKU Zámek Hluboká nad Vltavou | |
19.9.2020 | 13:00 TROCNOVSKÉ SLAVNOSTI 2020 Památník Jana Žižky z Trocnova, Trocnov | |
19.9.2020 | 17:00 TO, CO ŽIJE POD TVOJÍ POSTELÍ – divadelní studie strachu Malé divadlo, České Budějovice | |
19.9.2020 | 19:00 ZABIJÁK ANDERS – gangsterská komedie Jihočeské divadlo, České Budějovice | |
19.9.2020 | 19:30 CAMERATA GALANTE Křížová chodba kláštera, Piaristické náměstí, České Budějovice | |
19.9.2020 | 20:00 JIŘÍ KORN A 4TET Alšova jihočeská galerie, Hluboká nad Vltavou | |
19.9.2020 | 20:00 MRAKOŠLAP A DĚLNÍCI VĚDY MC Fabrika, České Budějovice | |
19.9.2020 | 21:00 KOMIKS CLUB PRESENTS – HALLUCINATOR Komiks Club, České Budějovice | |
ČESKOKRUMLOVSKO | ||
16.5.2020 | 31.1.2021 | ALENA ANDERLOVÁ – INSPIRACE MĚSTEM A OKOLÍM Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov |
16.5.2020 | 31.1.2021 | JUDITH ZILLICH, RAKOUSKO – 100 X 1 MODEL Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov |
16.5.2020 | 31.1.2021 | JOSEF SEIDEL (1859-1935) – KRUMLOV ZA ČASŮ SCHIELEHO Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov |
28.5.2020 | 31.10.2020 | STŘEDOVĚKÁ HRA – program pro rodiny Kláštery Český Krumlov |
14.9.2020 | 20.10.2020 | Výstava – DOMÁCÍ HOSPIC V OBRAZECH Městská knihovna v Českém Krumlově |
14.9.2020 | 17:00 JIHOČESKÝ FESTIVAL CONCERTINO PRAGA Státní hrad a zámek Český Krumlov | |
15.9.2020 | 18:00 ŽIVOTOSPRÁVA – povídání s Petrem Holínkou Městská knihovna v Českém Krumlově | |
16.9.2020 | 18:00 ČTEME HEZKY ČESKY Krámek Hezky Česky, Český Krumlov | |
16.9.2020 | 18:00 T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH Lipno na d Vltavou | |
17.9.2020 | 19.9.2020 | JEDEN SVĚT 2020 Městské divadlo Český Krumlov |
18.9.2020 | 17:00 ROBERT KŘESŤAN A DRUHÁ TRÁVA Kostel sv. Mikuláše, Boletice | |
18.9.2020 | 18:00 GEORG FRIEDRICH HÄNDEL, NICOLA PORPORA, ANTONIO CALDARA & FRANCESCO RINALDI: GIULIO CESARE IN EGITTO Barokní divadlo, Český Krumlov | |
18.9.2020 | 19:00 KOMORNÍ HUDBA FRANCOUZSKÉHO BAROKA Velký sál bývalého kláštera klarisek, Český Krumlov | |
18.9.2020 | 20:00 SLAVNOSTNÍ ZAHAJOVACÍ KONCERT Zámecká jízdárna, Český Krumlov | |
18.9.2020 | 19.9.2020 | KAPLICKÝ UŠÁK – výstava drobného hospodářského zvířectva Městský park Kaplice |
19.9.2020 | 14:00 KABINET KURIOZIT Sloupový sál Studijního centra, I. zámecké nádvoří, Český Krumlov | |
19.9.2020 | 17:00 PASSIONARIA PARIK – beseda Poutní areál na Křížové Hoře, Český Krumlov | |
19.9.2020 | 18:00 GEORG FRIEDRICH HÄNDEL, NICOLA PORPORA, ANTONIO CALDARA & FRANCESCO RINALDI: GIULIO CESARE IN EGITTO Barokní divadlo, Český Krumlov | |
19.9.2020 | 19:30 OPERNÍ GALAKONCERT Zámecká jízdárna, Český Krumlov | |
19.9.2020 | 21:00 BAROKNÍ OHŇOSTROJ A BAROKNÍ ILUMINACE Letní jízdárna Zámecké zahrady, Český Krumlov | |
19.9.2020 | 20.9.2020 | 10:00 SKLÁŘSKÝ WORKSHOP PODE VEDENÍM MISTRA KARLA SOBOTKY Kláštery Český Krumlov |
20.9.2020 | 11:00 VARHANNÍ MATINÉ Klášterní kostel Božího těla a Panny Marie Bolestné, Český Krumlov | |
20.9.2020 | 13:00 HONBA ZA POKLADEM – MALÝ PRINC Domoradická náves – start, Český Krumlov | |
20.9.2020 | 17:00 GEORG FRIEDRICH HÄNDEL, NICOLA PORPORA, ANTONIO CALDARA & FRANCESCO RINALDI: GIULIO CESARE IN EGITTO Barokní divadlo, Český Krumlov | |
JINDŘICHOHRADECKO | ||
18.6.2020 | 6.1.2021 | ČESKOSLOVENŠTÍ LETCI NA ZÁPADNÍ FRONTĚ 1940 – 1945 Muzeum Jindřichohradecka, Jindřichův Hradec |
25.6.2020 | 11.11.2020 | NA HLADINĚ ZRCADLÍ SE – výstava Muzeum Jindřichohradecka, Jindřichův Hradec |
4.7.2020 | 26.9.2020 | VÝSTAVA SEDUM Dům Štěpánka Netolického, Třeboň |
4.8.2020 | 4.10.2020 | VÝSTAVA DANIELY ŠAFRÁNKOVÉ – JIHOČESKÝ RÁJ Dům Štěpánka Netolického, Třeboň |
14.9.2020 | 19:00 EDWARD TAYLOR „CO TAKHLE KE ZPOVĚDI“ Divadelní sál Střelnice, Jindřichův Hradec | |
14.9.2020 | 19:00 KONCERTY U MARCIPÁNU: ŽIVULENKY Masarykovo náměstí, Třeboň | |
15.9.2020 | 16:00 KASTELÁNSKÁ PROHLÍDKA (ZÁMKEM KŘÍŽEM KRÁŽEM) Zámek Třeboň | |
16.9.2020 | 19:00 CONCERTINO PRAGA Schwarzenberská hrobka, Třeboň | |
17.9.2020 | 19:00 OZVĚNY CONCERTINO PRAGA 2019 Kaple sv. Maří Magdaleny, Jindřichův Hradec | |
17.9.2020 | 19:00 DANIELA ŠTERUSKÁ „ŽENA OBECNÁ“ Divadelní sál Střelnice, Jindřichův Hradec | |
17.9.2020 | 19:00 PÍSNĚ ITALSKÉHO BAROKA – TŘEBOŇSKÁ NOKTURNA Divadlo J. K. Tyla, Třeboň | |
18.9.2020 | 15:30 DEN S FOTBALEM: DEN S FK JINDŘICHŮV HRADEC 1910 Tyršův stadion, Jindřichův Hradec | |
18.9.2020 | 19:00 52. ROČNÍK JIHOČESKÉHO FESTIVALU CONCERTINO PRAGA 2020 Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec | |
19.9.2020 | 9:00 JIHOČESKÝ FESTIVAL ZDRAVÍ Masarykovo náměstí, Třeboň | |
19.9.2020 | 15:00 SWING NA LODI PETR VOK Rybník Svět, Třeboň | |
19.9.2020 | 15:00 ŠTÍSTKO A POUPĚNKA – AŤ ŽIJÍ POHÁDKY Divadelní sál Střelnice, Jindřichův Hradec | |
20.9.2020 | 19:00 ŠAŠEK A SYN – Divadlo Bolka Polívky Divadlo J. K. Tyla, Třeboň | |
PÍSECKO | ||
3.9.2020 | 26.9.2020 | VÝSTAVA PRACÍ STUDENTŮ OBORU GRAFICKÝ DESIGN SUPŠ BECHYNĚ Galerie M, Milevsko |
1.9.2020 | 30.9.2020 | 17:00 FRANTIŠEK DOMIN– výstava Galerie Portyč, Písek |
14.9.2020 | 4.10.2020 | OTCOVSKÁ LÁSKA – výstava fotografií Kulturní kavárna Železářství U Šulců |
16.9.2020 | 30.10.2020 | NĚMEJCŮV ATELIER „K“ 10 LET – výstava KCAŽ |
14.9.2020 | 10:00 AMAZONIE V POČÁTCÍCH KORONAVIRU – cestopisná přednáška Divadlo Fráni Šrámka | |
14.9.2020 | 10:00 LINE DANCE PRO SENIORY – taneční lekce Senior Point, Písek | |
14.9.2020 | 18:00 CESTOPOVÍDÁNÍ – cestopisná přednáška Kulturní kavárna Železářství U Šulců | |
15.9.2020 | 17:00 PŘEDSTAVENÍ KNIHY „MLÝNY NA ZÁVIČÍNSKÉM POTOCE S JEHO PŘÍTOKY A V BLATNÉ“ Kavárna KCAŽ | |
16.9.2020 | 18:00 NA MOTORCE PŘES KAVKAZ – cestopisná přednáška DK Milevsko | |
16.9.2020 | 19:00 BRABEC & VOKÁLOVÁ & POLÁČKOVÁ – Svatojánský hudební festival Trojice, Písek | |
17.9.2020 | 13:00 Z ČECH AŽ NA KONEC SVĚTA– zážitková stezka Lesopark Vinice | |
17.9.2020 | 14:00 PODZIMNÍ BURZA DĚTSKÉHO OBLEČENÍ 2020 KD Písek | |
17.9.2020 | 20:00 PETR SOUKUP – SRDCE V KALHOTÁCH TOUR – přeloženo z 19.3 Divadlo Pod Čarou | |
18.9.2020 | 18:00 STRINGS – hudební večer na zahradě KD KD Písek | |
18.9.2020 | 20:00 KONCERT DO PODČÁRNICKÉHO NEBE Divadlo Pod Čarou | |
19.9.2020 | 20.9.2020 | BLATENSKÝ FOTOFESTIVAL Blatná |
19.9.2020 | 10:00 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ Klášter Milevsko | |
19.9.2020 | 17:00 ŠTĚPÁN – křest CD Hospoda U Datla | |
20.9.2020 | 10:00 POŠŤÁCKÁ POHÁDKA – ochotnický souhlas Copánek KD Písek | |
20.9.2020 | 14:00 ČERVENÁ KARKULKA – Divadelní spolek Prácheňská scéna (přeloženo z 15.3) Divadlo Fráni Šrámka | |
20.9.2020 | 15:00 VÍTEJ – divadelně-taneční představení DK Milevsko | |
20.9.2020 | 15:00 DUHOVÉ POHÁDKY I. – Ochotnický soubor Copánek KD Písek | |
20.9.2020 | 18:00 TEDEUM – slavnostní koncert Kino Portyč | |
20.9.2020 | 20:00 EWA ŽURAKOWSKA – koncert Kulturní kavárna Železářství U Šulců | |
PRACHATICKO | ||
25.7.2020 | 31.12.2020 | SECESNÍ MÓDA – výstava Prachatické muzeum |
1.9.2020 | 30.9.2020 | CESTY – výstava Městská knihovna Vimperk |
1.9.2020 | 31.10.2020 | VĚTRNÉ MLÝNY – výstava Kavárna HappyCoffee |
1.9.2020 | 30.9.2020 | ŽIVOT V DIVOČINĚ – výstava MěKS Vimperk |
19.9.2020 | 26.9.2020 | NATUR VISION – TÝDEN PŘÍRODY – filmová přehlídka Vimperk, Boubín, Sudlavice, Kvilda, Horská Kvilda |
14.9.2020 | 19:00 GILLES DYREK: BENÁTKY POD SNĚHEM – divadlo Městské divadlo Prachatice | |
14.9.2020 | 19:00 ČARODĚJKY V KUCHYNI – divadelní komedie MěKS Vimperk | |
15.9.2020 | 9:00 DEN BRANNÉ PŘÍPRAVY – ke Světovému dni první pomoci Zahradní ulice, Prachatice | |
15.9.2020 | 17:00 TU KOST JSEM MĚL BLOUZNIVĚ RÁD! – přednáška Prachatické muzeum | |
16.9.2020 | 17:00 EMIL KINTZL: ZMIZELÁ ŠUMAVA – hovory v aule Gymnázium Prachatice | |
16.9.2020 | 19:00 LENKA DUSILOVÁ – koncert přeložen z 31.3.2020 Městské divadlo Prachatice | |
17.9.2020 | 15:00 PUTOVÁNÍ ZA VANILKOU – přednáška KreBul, Prachatice | |
17.9.2020 | 17:00 RENDEZ-VOUS S VIKTORIÍ HANIŠOVOU – přednáška s překladatelkou a spisovatelkou Městská knihovna Vimperk | |
17.9.2020 | 19:00 TORBEN BETTS: KOČKA V OREGÁNU – divadlo přeloženo z 20.4.2020 Městské divadlo Prachatice | |
18.9.2020 | 17:00 ABSOLVENTSKÝ KONCERT MěKS Vimperk | |
18.9.2020 | 20:00 IBIZA EVOLUTION – ANONYMOUS – dance party Calypso Vimperk | |
19.9.2020 | 9:00 VÍKEND PRO RAŠELINIŠTĚ NA NOVÉ HŮRCE – dobrovolnická práce Sraz Nová Hůrka | |
19.9.2020 | 9:00 ŠUMAVSKÝ FOTO MARATON 10. ROČNÍK – soutěž pro veřejnost IS a SEV Kašperské Hory | |
19.9.2020 | 9:30 MĚSTSKÉ SLAVNOSTI Velké náměstí Prachatice | |
19.9.2020 | 10:00 DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ V KARLOVĚ VILE Karlova vila, Prachatice | |
19.9.2020 | 10:00 OSLAVA MÍSTNÍ PRODUKCE – trhy Skalka Prachatice | |
20.9.2020 | 9:00 VÍKEND PRO RAŠELINIŠTĚ NA NOVÉ HŮRCE – dobrovolnická práce Sraz Nová Hůrka | |
STRAKONICKO | ||
1.7.2020 | 30.9.2020 | MALOVANÝ DOMOV PAVEL HORÁK Informační centrum Vodňany |
18.7.2020 | 30.9.2020 | BLATENSKÉ ULICE V PROMĚNÁCH ČASU – výstava Venkovní galerie v ulici Na příkopech, Blatná |
3.8.2020 | 30.9.2020 | ALENA KRÁLÍČKOVÁ – OBRAZY V MINIGALERII U ZUBAŘE – výstava Galerie u zubaře, Vodňany |
5.8.2020 | 30.9.2020 | PETR EFENBERK – FOTOGRAFIE – PÍSKOVÁ ABSTRAKCE – výstava Sloupová síň, Vodňany |
1.9.2020 | 25.11.2020 | MILOŇ NOVOTNÝ: HUDEBNÍCI 70. A 80. LET Galerie v Íčku Blatná |
4.9.2020 | 30.9.2020 | EVA WENEROVÁ-MALKOVSKÁ – výstava Hrad Strakonice – Černá kuchyně |
17.9.2020 | 27.9.2020 | VÁCLAVSKÁ POUŤ Strakonice |
15.9.2020 | 6:00 TRH NA NÁMĚSTÍ Náměstí Svobody, Vodňany | |
15.9.2020 | 19:00 CESTA DO VOJENSKÝCH MUZEÍ A PAMÁTNÍKŮ V BELGII A SEVERNÍ FRANCII – přednáška Městská galerie Vodňany | |
16.9.2020 | 15:00 VODŇANY NA OBRAZECH – přednáška s promítáním Komunitní centrum Vodňany-Újezd | |
17.9.2020 | 18:00 BABINEC – výroba čarodejnice Komunitní centrum Újezd-Hvožďnay | |
17.9.2020 | 19:30 SVĚTÁCI – divadlo Sál MěKS Vodňany | |
18.9.2020 | 19:00 OBLUDÁRIUM – divadlo Zámek Kratochvíle | |
18.9.2020 | 20:00 NIXON LADS A LEKSES – koncert Klub Peklo Na Nové | |
18.9.2020 | 20:20 PECHA KUCHA NIGHT 20 – prezentační show Náměstí Svobody, Vodňany | |
19.9.2020 | 6:00 TRH NA NÁMĚSTÍ Náměstí Svobody, Vodňany | |
19.9.2020 | 10:00 MEZINÁRODNÍ DNY PETRA CHELČICKÉHO 10. ROČNÍK Chelčice | |
19.9.2020 | 18:00 KOMORNÍ FESTIVAL VÁŠI PŘÍHODY Městské muzeum a Galerie Vodňany | |
TÁBORSKO | ||
1.6.2020 | 30.9.2020 | UMĚNÍ VE MĚSTĚ – výstava Veselí nad Lužnicí |
30.6.2020 | 22.9.2020 | 13:00 VÝSTAVA MEDVĚD, MÉĎA, MEDVÍDEK KD Veselí nad Lužnicí |
1.9.2020 | 30.9.2020 | JIHOTVAR: HRDĚJOVICKÁ KERAMIKA 60. LET 20. STOLETÍ Mezinárodní muzeum keramiky v Bechyni |
14.9.2020 | 13:00 CESTY ZA TAJEMNÝMI OBRY – cestopisná přednáška Zasedací místnost na matrice, Žižkovo náměstí, Tábor | |
14.9.2020 | 13:00 PIETNÍ AKT K 83. VÝROČÍ ÚMRTÍ T.G.MASARYKA Park u KD Veselí n. L. | |
14.9.2020 | 14:00 HAPPENING NA PODPORU KOMUNITNÍ PÉČE O LIDI S DUŠEVNÍ NEMOCÍ Náměstí T.G.M, Tábor | |
15.9.2020 | 17:00 LISTOVÁNÍ.CZ – ŠPEKY – autorské čtení Divadlo Oskara Nedbala Tábor | |
15.9.20220 | 18:45 LISTOVÁNÍ.CZ – ŠPEKY – autorské čtení KD Veselí n. L. | |
16.9.2020 | 18:00 T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH TÁBOR Náměstí T.G.M., Tábor | |
16.9.2020 | 19:00 BARMA/MYANMAR: PEKELNÝ RÁJ – přednáška Garage Tábor | |
16.9.2020 | 19:00 HOUSLE – divadlo Divadlo Oskara Nedbala | |
17.9.2020 | 8:30 BRAIN&BREAKFAST: PRECIZNÍ MEDICÍNA – přednáška v knihovně Knihovna pro dospělé 3. patro | |
17.9.2020 | 16:00 MNIŠI JSOU TIŠÍ! – hra Augustiniánský klášter, nám. Mikuláše z Husi čp. 44 | |
17.9.2020 | 19:30 HOUSLE – divadlo KD Veselí n. L. | |
18.9.2020 | 18:00 PRO PRSA KOULE – kulturně edukativní večer KD Veselí n. L. | |
18.9.2020 | 19:00 CIMRMAN V ŘÍŠI HUDBY – divadlo Divadlo Oskara Nedbala | |
18.9.2020 | 20:00 ZRNÍ – koncert Garage Tábor | |
19.9.2020 | 20.9.2020 | 9:30 O ŠTÍT MĚSTA TÁBOR – 51. ročník slalomu na divoké vodě Harrachovka |
19.9.2020 | 9:30 BURZA – oblečení pro děti, těhotenské oblečení, sportovní potřeby a hračky Centrum univerzita Tábor | |
19.9.2020 | 10:00 PROHLÍDKY FILMOVÉ ZBROJNICE V TÁBOŘE Housův mlýn | |
19.9.2020 | 19:00 MILAN AL-ASHHAB & ADAM SKOUMAL – koncert Divadlo Oskara Nedbala | |
20.9.2020 | 10:00 PROHLÍDKY FILMOVÉ ZBROJNICE Housův mlýn | |
20.9.2020 | 14:30 DÁŠENKA ČILI ŽIVOT ŠTĚNĚTE Divadlo Oskara Nedbala Tábor |