INFORMAČNÍ SERVIS JIHOČESKÝCH INFORMAČNÍCH CENTER PRO MLÁDEŽ
Tipy pro volný čas 41. týden 5. 10. – 11. 10. 2020
ICM Č. Budějovice, ICM Č. Krumlov, ICM J. Hradec, ICM Prachatice
ČESKOBUDĚJOVICKO | ||
12.5.2020 | 17.1.2021 | KOUZLO SBĚRATELSTVÍ – výstava Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích |
25.5.2020 | 31.1.2021 | MEZIPRŮZKUMY Alšova jihočeská galerie, Hluboká nad Vltavou |
26.5.2020 | 3.1.2021 | LANNA – MONUMENTY STOLETÍ – výstava Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích |
10.9.2020 | 11.10.2020 | 10:00 PETR HÁJEK ARCHITEKTI – PRINCIPY – výstava Galerie současného umění, České Budějovice |
16.9.2020 | 30.10.2020 | PETR LUNDÁK: PŘÍBĚHY LUCIE – výstava Galerie Nahoře, České Budějovice |
28.9.2020 | 28.10.2020 | NOC, DEN A MĚSÍC VĚŽÍ A ROZHLEDEN ČR Náměstí Přemysla Otakara II., České Budějovice |
2.10.2020 | 21.10.2020 | S NÁMI ZA KRÁSAMI ŽIVOTA – výstava ZŠ Pohůrecká Radniční výstavní síň, České Budějovice, vernisáž 1.10. v 16:00 |
5.10.2020 | 16:30 WS – ZAHRADA V MISCE: KOKEDAMI Horká Vana, České Budějovice | |
5.10.2020 | 18:00 LENOŠKA IVA ŠMOLDASE MDK Sokolovna, Týn nad Vltavou | |
5.10.2020 | 19:00 HANA MACHALOVÁ: 77 NEUVĚŘITELNÝCH MÍST EVROPY Malá scéna, DK Metropol, České Budějovice | |
5.10.2020 | 19:00 ROB BECKER: CAVEMAN Divadelní sál, DK Metropol, České Budějovice | |
6.10.2020 | 16:30 Z BAKU DO BUDĚJOVIC NA KOLE ZA 39 DNÍ Jihočeská vědecká knihovna – pob. Na Sadech, České Budějovice | |
6.10.2020 | 17:00 POŠŤÁCKÁ POHÁDKA Solnice, České Budějovice | |
6.102020 | 17:30 BUDĚJICKÉ DEBATY – beseda Horká Vana, České Budějovice | |
6.10.2020 | 19:00 MALINA BROTHERS Malá scéna, DK Metropol, České Budějovice | |
6.10.2020 | 19:30 MEZINÁRODNÍ STUDENTSKÝ VEČER – beseda Horká Vana, České Budějovice | |
6.10.2020 | 7.10.2020 | 19:00 SPOLEČESNTVO VLASTNÍKŮ KD Vltava, České Budějovice |
7.10.2020 | 18:00 CHORVATSKÝ VEČER – beseda Horká Vana, České Budějovice | |
7.10.2020 | 18:00 NOC LITERATURY 2020 – veřejná čtení na netradičních místech České Budějovice | |
7.10.2020 | 18:30 INVISIBLE MAN Malé divadlo, České Budějovice | |
7.10.2020 | 19:00 BOSS BABIŠ MDK Sokolovna, Týn nad Vltavou | |
7.10.2020 | 19:30 HIKIKOMORI – taneční představení Na Půdě, Jihočeské divadlo, České Budějovice | |
8.10.2020 | 17:00 ČESKÉ BUDĚJOVICE V DOBĚ TŘICETILETÉ VÁLKY Jihočeská vědecká knihovna – pob. Suché Vrbné, České Budějovice | |
8.10.2020 | 19:00 R. COONEY: NA POSLEDNÍ CHVÍLI Divadelní sál, DK Metropol, České Budějovice | |
8.10.2020 | 19:00 ONDŘEJ NOVOTNÝ: HUBTE TRAMPY, SEROU V LESE Malá scéna, DK Metropol, České Budějovice | |
8.10.2020 | 20:00 PARTIČKA NA VZDUCHU – open air představení KD Vltava, České Budějovice | |
8.10.2020 | 10.10.2020 | PODZIMNÍ ŠVESTKOVÉ TRHY Náměstí Přemysla Otakara II., České Budějovice |
9.10.2020 | 14:00 POPLETENÉ POHÁDKY Diecézní charita České Budějovice | |
9.10.2020 | 19:00 SELSKÝ BAROKO Jihočeské divadlo, České Budějovice | |
9.10.2020 | 19:00 NABUCCO – dramatická opera s biblickým námětem Divadelní sál, DK Metropol, České Budějovice | |
10.10.2020 | 7:00 BURZA SBĚRATELŮ Společenský sál, DK Metropol, České Budějovice | |
10.10.2020 | 8:00 III. KOLO KRAJSKÉ LIGY V KARATE Sportovní hala Horní Stropnice | |
10.10.2020 | 9:00 3. ČESKOBUDĚJOVICKÁ BURZA NEROSTŮ A DRAHÝCH KAMENŮ Restaurace Gerbera, České Budějovice | |
10.10.2020 | 10:00 O PALEČKOVI Malé divadlo, České Budějovice | |
10.10.2020 | 19:00 FRAGILE CZ TOUR 2020 Společenský sál, DK Metropol, České Budějovice | |
10.10.2020 | 19:00 REVOLUTION OF MAGIC LIVE KD Vltava, České Budějovice | |
10.10.2020 | 19:30 HOLKY A KLUCI Na Půdě, Jihočeské divadlo, české Budějovice | |
11.10.2020 | 8:30 FARMÁŘSKÉ TRHY V ŽIŽKÁRNĚ Žižkárna, České Budějovice | |
11.10.2020 | 15:00 POHÁDKY ZE ZEMĚ SKŘÍTKŮ Malé divadlo, České Budějovice | |
11.10.2020 | 19:00 LORDS OF THE SOUND 2020 – MUSIC IS COMING Společenský sál, DK Metropol, České Budějovice | |
ČESKOKRUMLOVSKO | ||
16.5.2020 | 31.1.2021 | ALENA ANDERLOVÁ – INSPIRACE MĚSTEM A OKOLÍM Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov |
16.5.2020 | 31.1.2021 | JUDITH ZILLICH, RAKOUSKO – 100 X 1 MODEL Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov |
16.5.2020 | 31.1.2021 | JOSEF SEIDEL (1859-1935) – KRUMLOV ZA ČASŮ SCHIELEHO Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov |
28.5.2020 | 31.10.2020 | STŘEDOVĚKÁ HRA – program pro rodiny Kláštery Český Krumlov |
26.9.2020 | 10.1.2021 | JANA PEŠKOVÁ – AKVARELY Regionální muzeum v Českém Krumlově |
6.10.2020 | 19:00 DAVID KOLLER ACOUSTIC Městské divadlo, o.p.s., Český Krumlov | |
10.10.2020 | 11:00 KRUMLOVSKÝ VODÁCKÝ MARATON Řeka Vltava, Český Krumlov | |
10.10.2020 | 15:00 JAK SE ČERTI ŽENILI Sál kina Kaplice | |
10.10.2020 | 18:00 MUSICA BOHEMICA S JAROSLAVEM KRČKEM Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Zlatá Koruna | |
10.10.2020 | 11.10.2020 | NEBOJTE SE V TEMNÉ KOMOŘE – rodinná interaktivní prohlídka Museum Fotoateliér Seidel, Český Krumlov |
11.10.2020 | 15:00 ONDŘEJ SEKORA – FERDA MRAVENEC Městské divadlo, o.p.s., Český Krumlov | |
JINDŘICHOHRADECKO | ||
18.6.2020 | 6.1.2021 | ČESKOSLOVENŠTÍ LETCI NA ZÁPADNÍ FRONTĚ 1940 – 1945 Muzeum Jindřichohradecka, Jindřichův Hradec |
25.6.2020 | 11.11.2020 | NA HLADINĚ ZRCADLÍ SE – výstava Muzeum Jindřichohradecka, Jindřichův Hradec |
1.8.2020 | 30.10.2020 | ČLOVĚK A VÍRA – výstava velkoformátových fotografií Kostel sv. Jiljí a Panny Marie Královny, Třeboň |
1.10.2020 | 31.10.2020 | VÝSTAVA FUTURE Městská knihovna Třeboň |
3.10.2020 | 3.1.2021 | 10:00 Výstava VITORAZSKO – 100 LET OD PŘIPOJENÍ Dům Štěpánka Netolického, Třeboň |
5.10.2020 | 13.10.2020 | TÝDEN PRO HOSPIC SV. KLEOFÁŠE Třeboň a Jindřichův Hradec |
6.10.2020 | 16:30 TREK OKOLO ANNAPURNY Městská knihovna Jindřichův Hradec | |
6.10.2020 | 19:30 SETKÁVÁNÍ – divadelní hra Společenský sál Lázní Aurora, Třeboň | |
7.10.2020 | NOC LITERATURY Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec | |
7.10.2020 | 16:00 PŘEDNÁŠKA O HISTORII A VÝROBĚ ČOKOLÁDY Lázně Aurora, Třeboň | |
7.10.2020 | 16:30 VÝZNAM SPOLEČNÉHO ČASU NA SKLONKU ŽIVOTA Městská knihovna Jindřichův Hradec | |
7.10.2020 | 18:00 NOC LITERATURY A KYTAROVÝ KONCERT ALOISE JECHA Lomnice nad Lužnicí | |
8.10.2020 | 16:30 STRÁŽCE MODRÉHO TUNELU ANEB ŠEDESÁTILETÁ EXKURZE DO NAŠÍ HISTORIE (1949-2009) – přednáška Josefa Špidly Městská knihovna Jindřichův Hradec | |
8.10.2020 | 19:00 PŘÍRODA TŘEBOŇSKA – přednáška Lázně Aurora, Třeboň | |
9.10.2020 | 18:00 ZVUKOVÁ LÁZEŇ TIBETSKÝMI MÍSAMI Dům dětí a mládeže, Třeboň | |
9.10.2020 | 19:00 PÍSNIČKY S KYTAROU – MADAM MICI A PEDRO Lázně Aurora, Třeboň | |
10.10.2020 | 9:00 MĚSTSKÝ TRH Masarykovo náměstí, Třeboň | |
10.10.2020 | 9:00 BĚH KOLEM HEJTMANU 2020 Stadion Chlum u Třeboně | |
10.10.2020 | 9:00 BĚH PRO KLEOFÁŠE – 7. ročník amatérského běžeckého závodu Lázeňský park, Třeboň | |
10.10.2020 | 10:00 DNY OTEVŘENÝCH ATELIÉRŮ Celá Třeboň | |
10.10.2020 | 13:00 45. ROČNÍK TŘEBOŇSKÉ DVANÁCTKY – pochod kolem Světa Rybník Svět, Třeboň | |
11.10.2020 | 16:00 O BUDULÍNKOVI Divadelní sál Střelnice, Jindřichův Hradec | |
PÍSECKO | ||
1.10.2020 | 25.11.2020 | MILOŇ NOVOTNÝ: HUDEBNÍCI 70. A 80. LET – výstava Infocentru, Galerie v Íčku, Blatná |
5.10.2020 | 10:00 TEMELÍSNKÁ JADERNÁ – přednáška Divadlo Fráni Šrámka | |
5.10.2020 | 18:35 TAJE A KRÁSY ZAHRADNIČENÍ – přednáška KD Písek | |
5.10.2020 | 18:00 KAVÁRENSKÝ KVÍZ – vědomostní kvíz Kulturní kavárna Železářství U Šulců | |
5.10.2020 | 18:00 ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ USA A KANADY – cestovatelská přednáška DK Milevsko | |
5.10.2020 | 19:00 ŠEST TANEČNÍCH HODIN V ŠESTI TÝDENCH – divadlo Divadlo Fráni Šrámka | |
6.10.2020 | 14:00 ČTEME, PLETEME A… POVÍDÁME SI NEJEN O KNIHÁCH Městská knihovna Blatná | |
6.10.2020 | 19:00 MOJE HRA – DIVADLO KALICH – komedie Divadlo Fráni Šrámka | |
7.10.2020 | 15:00 POHÁDKOVÉ ČTENÍ – program pro děti Městská knihovna Blatná | |
7.10.2020 | 19:00 DAVIL KOLLER – ACOUSIC TOUR – koncert Divadlo Fráni Šrámka | |
8.10.2020 | 19:00 MIROSLAV DONUTIL „NA KUS ŘEČI“ – vyprávění (náhradní termín) DK Milevsko | |
10.10.2020 | 17:00 POCTA EVROPSKÝM MISTRŮM DUCHOVNÍ HUDBY BAROKA A ROMANTISMU – koncert Kostel sv. Jana Křtitele v Paštikách | |
11.10.2020 | 10:00 POŠŤÁCKÁ POHÁDKA – pohádka pro děti KD Písek | |
11.10.2020 | 15:00 DUHOVÉ POHÁDKY II – divadlo pro děti KD Písek | |
11.10.2020 | 18:00 THE KUH TRIO – jazzový koncert Trojice, Písek | |
11.10.2020 | 19:00 LADY OSKAR – divadlo Divadlo Fráni Šrámka | |
11.10.2020 | 19:00 JANA VLKOVÁ – KYTKY K JÍDLU – přednáška Kulturní kavárna Železářství U Šulců | |
PRACHATICKO | ||
25.7.2020 | 31.12.2020 | SECESNÍ MÓDA – výstava Prachatické muzeum |
1.9.2020 | 31.10.2020 | VĚTRNÉ MLÝNY – výstava Kavárna HappyCoffee, Vimperk |
14.9.2020 | 14.10.2020 | KUBÍN A ŠUMAVA – výstava Galerie O.H. Hajeka, Prachatice |
1.10.2020 | 31.10.2020 | MUŽI A MINULOSTÍ – výstava MěKS Vimperk |
5.10.2020 | 8.10.2020 | BAZAR KNIH Městská knihovna Vimperk |
5.10.2020 | 10:00 PŘÍHODY FERDY MRAVENCE – divadlo pro děti Městské divadlo Prachatice | |
5.10.2020 | 19:00 MALINA BROTHERS TOUR 2020 – koncert Vimperk | |
6.10.2020 | 9:00 BURZA ŠKOL MěKS Vimperk | |
6.10.2020 | 16:00 VYPRÁVĚNÍ STARÉHO VLKA ANEB PRAVDA O KARKULCE Muzeum české loutky a cirkusu | |
6.10.2020 | 19:00 LADY OSKAR – divadlo (za 3.6.2020) Městské divadlo Prachatice | |
7.10.2020 | 17:00 PhDr. Mgr. ROBERT HUNEŠ, MBA: EUTANÁZIE LIDSKOST NEBO BARBARSTVÍ? – přednáška Aula Gymnázium Prachatice | |
8.10.2020 | 19:00 Z HOŠTIC DO BABOVŘESK – povídání se Zdeňkem Troškou MěKS Vimperk | |
9.10.2020 | 13:00 SOUTĚŽ ZÁŽITKY Z KARANTÉNY – literárně-výtvarná soutěž Městská knihovna Vimperk | |
9.10.2020 | 19:00 RENÉ SOUČEK VE SKÁLE – folkový koncert Kavárna Ve Skále | |
10.10.2020 | 9:00 DEN PRO RAŠELINIŠTĚ V NOVÉM ÚDOLÍ Sraz u IS Stožec | |
11.10.2020 | 14:00 ŽEHNÁNÍ ZVONU Brantlův Dvůr | |
STRAKONICKO | ||
4.10.2020 | 22.11.2020 | LUDĚK KOLOUŠEK, PETR MANO, IVANA PETROVÁ, JIŘÍ STEINER – výstava MaG Vodňany |
4.10.2020 | 22.11.2020 | LUDĚK KOLOUŠEK, PETR MANO, IVANA PETROVÁ, JIŘÍ STEINER – obrazy Městská galerie Vodňany, vernisáž 4.10. v 14:00 |
2.10.2020 | 8.11.2020 | HLEDÁNÍ – výstava fotografií Hrad Strakonice – černá kuchyně |
5.10.2020 | 19:00 FANTASTICKÁ ŽENA – divadlo KD Strakonice | |
6.10.2020 | 18:00 KLUB DESKOVÝCH HER Čajovna Pod Stolem | |
7.10.2020 | 9:00 MOZARTŮV EFEKT – PAVLA ŽÍLOVÁ – hudební terapie Mateřské centrum DUHA, Vodňany | |
8.10.2020 | 15:00 WALTER FISCHBACHER TRIO – koncert Muzeum Volyně | |
8.10.2020 | 17:00 MATKA A DCERA: BOŽENA NĚMCOVÁ A THEODORA NĚMCOVÁ – přednáška ŠK, společesnký sál | |
8.10.2020 | 17:00 ACCESS BARS – povídání o terapii Access Bars RC Beruška | |
9.10.2020 | 13:00 PODZIMNÍ FARMÁŘSKÉ TRHY Velké náměstí, Strakonice | |
9.10.2020 | 16:00 LEDŇÁČCI – program pro děti Pobočka Šmidingerovy knihovny Za Parkem | |
9.10.2020 | 18:00 NOVÝ SVĚT NA OBZORU? ANEB CO NÁM COVID (NAN)DAL. – debata MEVPIS, Vodňany | |
9.10.2020 | 19:30 FOLKOVÉ VEČERY S PEPOU PELÁNEM A JEHO HOSTY Čajovny Pod Stolem | |
10.10.2020 | 16:00 KAŠPARKOVA POHÁDKA MěKS Vodňany, v případě hezkého počasí v parku u KD | |
10.10.2020 | 21:00 BENEFIČNÍ KONCERT VOLYNĚ INFO Malý sál Na Nové | |
11.10.2020 | 13:00 DNY OTEVŘENÝCH ATELIÉRŮ Městská galerie Vodňany | |
TÁBORSKO | ||
21.9.2020 | 31.10.2020 | TÁBOR 1420/2020 – výstava Žižkovo nám., Tržní nám., nám. Mikuláše z Husi, Křižíkovo nám., Masarykovo nám., Husovo nám. |
5.10.2020 | 10:00 BOOKSTART: PÉČE O DĚTSKÉ ZOUBKY – přednáška Knihovna pro děti a mládež | |
6.10.2020 | 18:15 JAN KUCHAŘ: SRDCE OČIMA KARDIOLOGA – přednáška Knihovna pro dospělé | |
6.10.2020 | 19:00 XVII. KONCERT MLADÝCH PĚVECKÝCH TALENTŮ Divadlo Oskara Nedbala | |
7.10.2020 | 14:00 V NAŠÍ KNIHOVNĚ JE KOHA! – představení novinek Knihovna pro děti a mládež | |
7.10.2020 | 19:00 KONCERT V DIVADLE UNIVERZITA – Kateřina Englichová a Karolína Berková Divadlo Univerzita | |
8.10.2020 | 18:00 PAVLA HORÁKOVÁ: TEORIE PODIVNOSTI – autorské čtení Knihovna pro dospělé | |
8.10.2020 | 19:00 AŽ NA KONEC SVĚTA – PĚSKY PATAGONIÍ – přednáška Divadlo Oskara Nedbala | |
10.10.2020 | 10:00 ČOKOLÁDOVÁNÍ- FESTIVAL MUZEA ČOKOLÁDY 2020 Kotnovská ulice | |
10.10.2020 | 10:00 PROHLÍDKY FILMOVÉ ZBROJNICE V HOUSOVĚ MLÝNĚ Housův mlýn | |
10.10.2020 | 12:00 HVĚZDNÝ TÁBOR – den v táborské hvězdárny Augustiniánský klášter | |
10.10.2020 | 17:00 DUŠE JAKO MÚZA – vernisáž Divadlo Oskara Nedbala | |
10.10.2020 | 18:00 VZPOMÍNKA SE SVĚTLEM – procházka se svíčkami Žižkovo náměstí | |
11.10.2020 | 10:00 PROHLÍDKY FILMOVÉ ZBROJNICE V HOUSOVĚ MLÝNĚ Housův mlýn | |
11.10.2020 | 15:00 PIETNÍ AKT PŘI PŘÍLEŽITOSTI 596. VÝROČÍ ÚMRTÍ JANA ŽIŽKY Z TROCNOVA Žižkovo náměstí | |
11.10.2020 | 16:00 DIVADLO PRO DĚTI: MALÁ ČARODEJNICE Divadlo Univerzita Tábor | |
11.10.2020 | 19:00 SLÁVEK NOVÁK ANEB PŘÍBĚH OPRAVDOVÉHO HERCE, KTERÝ SE OPRAVDU STAL – divadlo Divadlo Oskara Nedbala Tábor |